Jeļena Semjonova, veterinārārste, klīnikas „VetVesta” valdes locekle.

• Ķirurģija

• Radioloģija ( kompjūtertomogrāfija un vēdera dobuma USG)

 

Sīkāk...

Beigusi Rozisčenskas zooveterināro tehnikumu Ukrainā, saņemot veterinārā feldšera diplomu. Strādājusi Latvijas Republikas Veterinārajā laboratorijā bakterioloģijas nodaļā. Vēlāk bija ķirurga asistents un rentgenologs veterinārajās klīnikās „Farmavet”, „Dzīvnieku veselības centrs”, paralēli mācoties Sankt-Pēterburgas Valsts Veterinārajā Akadēmijā. Pēc diploma saņemšanas stradājusi „Dzīvnieku veselības centrā” par veterinārārstu un rentgenologu. Veica apmācību datortomogrāfijā Itālijā, pilsētā Kremona. Latvijas veterinārārstu biedrības un FECAVA (Federation of European Companion Animal Veterinary Associations) biedrs.

Jekaterina Andruškeviča, veterinārārste.

• Radioloģija (kompjūtertomogrāfija un vēdera dobuma USG)

• Terapija

 

Sīkāk...

2010. gadā beigusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti. Studiju laikā strādājusi par veterinārārsta asistentu veterinārās klīnikās „Mazo brāļu hospitālis” un „VetVesta”. Pēc fakultātes pabeigšanas strādā veterinārā klīnikā „VetVesta” par veterinārārsti un veic kompjūtertomogrāfijas izmeklējumus mazajiem un eksotiskajiem dzīvniekiem. Kvalifikācijas celšanai apmeklējusi vairākus seminārus un kursus, tajā skaitā 2011. gadā pabeigusi veterinārās kompjūtertomogrāfijas kursus Itālijā, Kremonā („SCIVAC Advanced Veterinary Diagnostic Imaging – Practical and Interactive Computed Tomography Workshop”), kā arī izgājusi apmācību par eksotisko dzīvnieku terapiju un ķirurģiju „vasaras skolā” veterinārmedicīnas fakultātē Čehijā, Brno. Latvijas veterinārārstu biedrības un FECAVA (Federation of European Companion Animal Veterinary Associations) biedrs.

Nadežda Popova, veterinārārste.

• Radioloģija (kompjūtertomogrāfija)

• Nefroloģija

• Endokrinoloģija

 

Sīkāk...

Beigusi Rīgas 5.medicīnas skolu. Strādājusi Valsts Toksikoloģijas centra reanimācijas nodaļā, paralēli mācoties Rīgas 1.medicīnas skolā. Beigusi Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti. No 2. kursa strādājusi par veterinārārsta asistentu klīnikā „Dzīvnieku veselības centrs”. Pēc LLU absolvēšanas strādāja par veterinārārsti klīnikā „Dzīvnieku veselības centrs”. Pašlaik veterinārārsta darbu klīnikā "VetVesta" apvieno ar darbu Rīgas pilsētas slimnīcas „Gaiļezers” toksikoloģijas un sepses klīnikā. Latvijas veterinārārstu biedrības un FECAVA (Federation of European Companion Animal Veterinary Associations) biedrs.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon